chicanos افغانستان حساب کاربری توئیت حساب کاربری

chicanos: افغانستان حساب کاربری توئیت حساب کاربری حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران سخنگوی طالبان

گت بلاگز اقتصادی کشاورزان دلواپس دریافت تسهیلات نباشند ، عرضه یارا کارت به کشاورزان در راه است

با نشانه سهولت در انجام امور بانکی کشاورزان و روستاییان جهت خرید ملزومات و ابزار و نهاده‌های کشاورزی، یارا کارت از سوی بانک کشاورزی مطرح شد.

کشاورزان دلواپس دریافت تسهیلات نباشند ، عرضه یارا کارت به کشاورزان در راه است

به گزارش خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی مدتی پیش بانک مرکزی در اطلاعیه ای از عرضه یاراکارت به وسیله شبکه بانکی به دریافت کنندگان یارانه خبر داد تا براساس آن مشتریان بتوانند یارانه خود را گارانتی پرداخت اقساط قرار دهند.
براین اساس با نشانه سهولت در انجام امور بانکی کشاورزان و روستاییان جهت خرید ملزومات و ابزار و قرار داده های کشاورزی، یارا کارت از سوی بانک کشاورزی مطرح شد.

عبارات مهم : یارانه

حال جهت اطلاع از آخرین اوضاع پرداخت تسهیلات و مزایای آن به سراغ کارشناسان مربوطه می رویم:
مسعود اسدی مدیر تشکل های بخش کشاورزی در گفتگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی گفت: عدم دسترسی کشاورزان به منابع بانکی به باعث نداشتن وثیقه ملکی از جمله معضلات بخش کشاورزی هست.
وی با اشاره به عدم دریافت تسهیلات از سوی کشاورزان خرده پا از منابع بانکی افزود: بنابراین کشاورزان جهت تامین قرار داده ها و ماشین آلات موردنیاز ناگریزند که به منابع غیر شرعی روی آورند.
اسدی ادامه داد: با توجه به آنکه انواع و اقسام یارانه برق، آب، سوخت تراکتوردر اختیار کشاورزان قرار می گیرد، از این رو دولت با ایجاد یارا کارت می تواند تمامی یارانه را به عنوان وثیقه از کشاورزان دریافت نماید.
رئیس تشکل های بخش کشاورزی تصریح کرد: پرداخت تسهیلات به جامعه کشاورزی با یارا کارت یکی از موثرترین خدمات از سوی بانک به شمار می رود.
***پرداخت یارا کارت در آینده ای نزدیک
محمدرضا غفوری کارشناس پرسشها بانکی در گفتگو با خبرنگار صنعت، تجارت و کشاورزی بیان کرد: با اجرای طرح یارا کارت کشاورزان به سهولت می توانند اقدام به دریافت وام های مهم نمایند.
وی از اجرای طرح یارا کارت تا آخر خرداد ماه خبر داد و افزود: براین اساس تمامی کشاورزانی که یارانه خود را از بانک کشاورزی دریافت می نمایند از این طریق می توانند به سهولت یارانه خود را گارانتی اقساط پرداخت وام تسهیلاتی خود نمایند.
به گفته غفوری با توجه به دستورنامه بانک کشاورزی حداکثر سقف این وام ۵۰ میلیون ریال است که با اعلام رسمی آن افراد سرپرست خانوار می توانند جهت دریافت وام به شعبه های بانک کشاورزی مراجعه نمایند.
این کارشناس بانک تصریح کرد: با توجه به نیاز اقشار روستایی و کشاورزی پرداخت تسهیلات از طریق یارا کارت می تواند به سازوکار مناسبی در جهت حمایت از این بخش باشد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: یارانه | دریافت | تسهیلات | کشاورزی | خبرنگار | کشاورزی | اقتصادی | بانک کشاورزی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog